ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Nie pamiętasz hasła?

Wpisz adres emailowy, aby otrzymać link do zresetowania hasła.

loader

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do Ciebie email.

Kliknij na poniższy link i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zresetować hasło. Jeśli nie otrzymałeś emaila, proszę sprawdzić folder spam.

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do ciebie mail z potwierdzeniem.

ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Wyślij mail z potwierdzeniem raz jeszcze

Uzupełnij adres mailowy, aby otrzymać potwierdzenie.

loader
cat-play

ZABAWA.

Uwolnij jego instynkt łowcy

Tropienie, pogoń, wpatrywanie się, przyczajanie się, skakanie, chwytanie, gryzienie – te zachowania drapieżnika są naturalne dla Twojego kota. Warto znaleźć taką zabawkę, którą może on złapać i pogryźć, aby zaspokoić swój instynkt łowiecki i poczuć smak zwycięstwa. Spróbuj mu to umożliwić: uwalniaj instynkt łowcy swojego kota przez 15 minut dziennie. Aby Ci w tym pomóc, zamieszczamy małą inspirację od naszej miłośniczki zwierząt i jej kota
@CAT_EFFECT

Odkryj dzikie instynkty u swojego kota. Oto prosty i niewymagający sposób, aby stolik lub krzesło zmienić w miejsce zabaw dla Twojego pupila, zwłaszcza jeśli uwielbia on polować z ukrycia, tak jak Kate. Chcąc zbudować kocią fortecę, naciągnij kawałek materiału – może to być np. stary obrus – na stabilne krzesło, stolik czy ławę, tak aby zakrywał mebel. Następnie wytnij w materiale różnej wielkości otwory, przez które kot będzie widział piórka albo piłeczki wpadające i wypadające z tak powstałego namiotu. Niektóre otwory powinny być tak małe, że wciśnie się przez nie tylko łapka kociaka, inne większe, tak aby zasłaniał je strzępek tkaniny. Po zabawie całą konstrukcję łatwo złożyć i schować do szafy, a w razie potrzeby wyciągnąć, gdyż można z niej korzystać wielokrotnie. 

Pamiętaj tylko, że po każdej zabawie w polowanie kot powinien mieć możliwość zjedzenia posiłku, a następnie spokojnego odpoczynku lub snu. Jest to tzw. sekwencja łowiecka (polowanie–jedzenie–spanie), którą należy kultywować w domowych życiu kota, gdyż wynika z jego naturalnych potrzeb i instynktów.


Enter your cat profile to start your Perfect Fit + Programme
DALEJ
Ustawienia plików cookie