ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Nie pamiętasz hasła?

Wpisz adres emailowy, aby otrzymać link do zresetowania hasła.

loader

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do Ciebie email.

Kliknij na poniższy link i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zresetować hasło. Jeśli nie otrzymałeś emaila, proszę sprawdzić folder spam.

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do ciebie mail z potwierdzeniem.

ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Wyślij mail z potwierdzeniem raz jeszcze

Uzupełnij adres mailowy, aby otrzymać potwierdzenie.

loader

PERFECT FIT™PRODUKTY DLA KOTÓW

Wierzymy, że niezależnie od wieku, stylu życia czy rasy, koty zasługują na szczęśliwe i zdrowe życie. Dlatego Perfect Fit™ oferuje asortyment odżywczych posiłków dopasowanych do potrzeb kotów, które dbają o to, co w nich niezwykłe.
Ponieważ zawsze staramy się zapewnić Twojemu kotu dostęp do najlepszego pożywienia, rozszerzyliśmy nasz asortyment o NOWOŚĆ - Perfect Fit™ NATURAL VITALITY. Stworzony z miłości do kotów przy użyciu naturalnych składników i wysokiej jakości białka zwierzęcego, aby wspierać ich witalność.

WYBIERZ PRODUKT DLA KOTA

  FILTRY
  ASORTYMENT
  RODZAJ KARMY
  ETAP ŻYCIA

  cat food
  Product Alt

  Wet Food

  1x85g

  Template pic
  • Template pic

   x3

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.

  Załaduj więcej

  Perfect Fit Logo

  Perfect Fit Adult 1 + Chats

  Total 5 KOT

  Wartości odżywcze najwyższej jakości

  W Centrum Żywienia Zwierząt Domowych WALTHAM® nasi wiodący eksperci opracowali unikalną formułę PERFECT FIT™ TOTAL 5, która zapewnia wsparcie 5 najważniejszych potrzeb wszystkich kotów: naturalnie silny układ odpornosciowy, zdrowy układ moczowy, zdrowe trawienie, zdrowa skóra i sierść, a także optymalna waga i kondycja ciała.

  Ustawienia plików cookie