ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Nie pamiętasz hasła?

Wpisz adres emailowy, aby otrzymać link do zresetowania hasła.

loader

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do Ciebie email.

Kliknij na poniższy link i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zresetować hasło. Jeśli nie otrzymałeś emaila, proszę sprawdzić folder spam.

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do ciebie mail z potwierdzeniem.

ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Wyślij mail z potwierdzeniem raz jeszcze

Uzupełnij adres mailowy, aby otrzymać potwierdzenie.

loader

ODŻYWIANIE.

JAK ZMIENIĆ JEDZENIE TWOJEGO PUPILA

Na każdym etapie życia Twój pupil potrzebuje kompletnej i zbilansowanej diety, która dostarcza energii, białka, minerałów i witamin niezbędnych do zapewnienia mu zdrowia, dobrego samopoczucia i długowieczności. Dlatego opracowaliśmy specjalistyczną gamę pokarmów zaprojektowanych dla zwierząt domowych, które sprawią, że niezależnie od wieku, wielkości i stylu życia Twój ukochany towarzysz skorzysta ze zbilansowanego odżywiania zapewniającego mu zdrowie.

Dołącz do programu PERFECT FIT™ +, aby użyć tego prostego narzędzia. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie jedzenie dla Twojego pupila, doradzimy jego ilości i podamy wskazówki, jak wprowadzić ten pokarm do codziennych posiłków, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

chat bol

 

 

ZACZNIJ TERAZ

 

 

Czy obecnie otrzymuje pokarm PERFECT FIT™?

WYBIERZ
Jaka jest idealna waga Twojego pupila ?
tooltipJeśli nie znasz idealnej wagi swojego kota lub psa, Twój weterynarz może Ci pomóc w jej ustaleniu
OK

Codzienne zalecenie żywieniowe dla Twojego pupila:

Oczywiście to tylko wskazówka i będzie trzeba dostosować ją do potrzeb Twojego pupila. Jeśli karmisz go zarówno mokrym jedzeniem, jak i smakołykami, należy zmniejszyć ilość zalecanego suchego pokarmu.

Być może zauważyłeś, że Twój pupil ma swoje przyzwyczajenia. Szczgólnie istotne jest to, kiedy chodzi o jedzenie. Gdy układ trawienny Twojego ulubieńca przyzwyczaja się do określonego pokarmu, potrzeba czasu, aby dostosował się do czegoś nowego, a nagła zmiana może potencjalnie prowadzić do rozstroju żołądka. Jeśli zmieniasz jedzenie swojego pupila, zalecamy robienie tego stopniowo przez 5-7 dni: każdego dnia po prostu zamień część starego jedzenia na trochę więcej pokarmu PERFECT FIT™. W ten sposób po mniej więcej tygodniu całkowicie zmienisz jedzenie swojego ulubieńca.

loader
ZACZNIJ TERAZ

JAK DUŻY JEST TWÓJ PIES?

Znając wielkość Twojego psa, możemy przedstawić Ci zalecenia dostosowane do jego potrzeb.

DALEJ
Enter your cat profile to start your Perfect Fit + Programme
DALEJ
loader
Ustawienia plików cookie