ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Nie pamiętasz hasła?

Wpisz adres emailowy, aby otrzymać link do zresetowania hasła.

loader

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do Ciebie email.

Kliknij na poniższy link i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zresetować hasło. Jeśli nie otrzymałeś emaila, proszę sprawdzić folder spam.

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do ciebie mail z potwierdzeniem.

ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Wyślij mail z potwierdzeniem raz jeszcze

Uzupełnij adres mailowy, aby otrzymać potwierdzenie.

loader

ODŻYWIANIE.

NAKŁOŃ SWOJEGO KOTA DO RUCHU PODCZAS POSIŁKU

Koty uwielbiają wykorzystywać swoje naturalne zachowania drapieżnika, takie jak tropienie, pogoń, a także używanie łap i pyszczka, aby zdobyć pokarm. Zabawki do karmienia lub automaty do dozowania pokarmu z zabawką to świetny sposób na zwiększenie aktywności zwierzęcia podczas posiłków. Wypróbuj je – być może dzięki nim Twój ulubieniec jeszcze bardziej będzie cieszyć się jedzeniem. Aby Ci pomóc, przygotowaliśmy małą inspirację od naszej miłośniczki zwierząt i jej kota
@CAT_EFFECT

Zbudujmy labirynt na karmę!

Aby pobudzić kreatywność Twojego kota i zachęcić go do intelektualnego wysiłku, warto zbudować mu podajnik jedzenia – łamigłówkę. Stawiam na pomysł, w którym zwierzę będzie szczęśliwe, znajdując swoje ulubione kąski, a Ty będziesz miał wiele radości z patrzenia na to osobliwe polowanie. Aby zrealizować pomysł, z tekturowych pudełek skonstruuj kilka domków. Możesz skorzystać z gotowych kartoników lub samemu skleić je z tektury. Wytnij w nich okna, drzwi i otwierane dachy, tak żeby Twój ulubieniec, przy odrobinie główkowania, mógł dostać się do swojego ulubionego jedzenia, które umieścisz w środku kartonowych domków. Moja Kate w trakcie budowania tego małego miasteczka nie odstępowała mnie na krok, gdyż uwielbia każdy kawałek kartonu, na którym lub w którym można usiąść. Na pudełkach możesz narysować drzwi, okna oraz inne dekoracje i patrzeć, jak Twój pupil sieje postrach w tym miniaturowym miasteczku.


Enter your cat profile to start your Perfect Fit + Programme
DALEJ