ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Nie pamiętasz hasła?

Wpisz adres emailowy, aby otrzymać link do zresetowania hasła.

loader

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do Ciebie email.

Kliknij na poniższy link i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zresetować hasło. Jeśli nie otrzymałeś emaila, proszę sprawdzić folder spam.

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do ciebie mail z potwierdzeniem.

ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Wyślij mail z potwierdzeniem raz jeszcze

Uzupełnij adres mailowy, aby otrzymać potwierdzenie.

loader
cat-play

ZABAWA.

POŚWIĘĆ CZAS NA PRZYTULANIE I ZABAWĘ

Czas budowania więzi z kotem jest równie ważny jak zabawa. Większość kotów uwielbia fizyczne pieszczoty swoich opiekunów. Jest to sposób na wzajemną wymianę zapachów i wzmocnienie zaufania między Wami. Znajdź czas na miłość i zabawę, a będziesz miał szczęśliwego kota. Oto mała inspiracja od naszej miłośniczki zwierząt i jej kota
@ROOMOR

Koty to zwykle bardzo skomplikowane stworzenia. Zwykle, bo w tym konkretnym przypadku są one bardzo bezpośrednie w artykułowaniu swoich potrzeb i oczekiwań. Kiedy znasz swojego kota, to bardzo trudno jest przeoczyć moment, że nadszedł czas na pieszczoty. W każdym domu panują inne zwyczaje – w naszym koty dobrze wiedzą, że pomimo wielu zajęć w ciągu dnia, wieczór zawsze należy do nich. Córka przygotowuje się do snu, my powoli zwalniamy tempo – a wtedy koty niemal zawsze siadają z boku, czekając na nasz znak, czyli na zaproszenie. Ich wymowne spojrzenia wraz z cichymi miauknięciami mają na celu przyciągnąć naszą uwagę. Koty również często krążą wokół nas ocierając swój grzbiet o różne meble – zawsze upewniając się, że na nie patrzymy. A ponowne ciche miauknięcia zawsze pomagają osiągnąć im ich cel.

Zapraszamy je, by wskoczyły na nasze kolana. Nadszedł czas pieszczot. To wzajemna relacja, jako że my zawsze znajdujemy dużą przyjemność w głaskaniu ich podczas długich wieczorów z ulubionymi serialami.


Enter your cat profile to start your Perfect Fit + Programme
DALEJ
Ustawienia plików cookie