Szukaj

Wprowadź słowo kluczowe poniżej, aby wyszukać artykuły i produkty.

ZADBAJ O ICH
APETYT NA ŻYCIE

Szczęśliwe, zdrowe i pełne życia zwierzęta domowe przynoszą swoim opiekunom mnóstwo radości. Dlatego w PERFECT FIT™ chcemy umożliwić im zachowanie młodzieńczej energii na każdym etapie życia zwierzęcia poprzez holistyczne podejście do zdrowia, obejmujące zaawansowane żywienie, odpowiedni poziom ruchu i stymulację umysłu. Oto nasza filozofia zdrowego żywienia.

about us
Perfect Fit feed

ODŻYWIANIE

ŻYWIENIE DOPASOWANE DO POTRZEB TWOJEGO PUPILA.

PERFECT FIT™ to specjalistyczne pokarmy stworzone aby Twój pupil na każdym etapie życia odznaczał się młodzieńczą energią. Ich skład został opracowany we współpracy z lekarzami weterynarii i dietetykami z Centrum Żywienia Zwierząt Domowych WALTHAM®. PERFECT FIT™ skutecznie realizuje 5 głównych potrzeb zdrowotnych kotów i psów, bez względu na ich wiek czy tryb życia. A to wszystko za sprawą unikalnej formuły PERFECT FIT™ Total 5.

Perfect Fit move

RUCH

ZADBAJ O ZDROWIE I ENERGIĘ SWOJEGO ULUBIEŃCA POPRZEZ ODPOWIEDNIE ĆWICZENIA

Zachowanie dobrej kondycji wymaga aktywnego trybu życia. Dzięki niemu Twój pupil utrzyma właściwą wagę, a jego serce, mięśnie i stawy będą w idealnym stanie. W ten sposób pozostanie pełen energii i sprawny ruchowo mimo postępujących lat. Wraz z naszymi behawiorystami zwierzęcymi, służymy radą i narzędziami, które pomogą zapewnić Twojemu pupilowi odpowiednią ilość aktywności fizycznej.

Perfect Fit play

ZABAWA

ZAJMIJ PUPILA ZABAWĄ, BY GO USZCZĘŚLIWIĆ.

Wspólna zabawa nie tylko tworzy niezwykłą więź między zwierzęciem a jego opiekunem, lecz także pomaga w rozwoju intelektualnym. Regularne stymulowanie umysłu poprzez zabawę sprawi, że Twój podopieczny przez całe życie będzie tryskał optymizmem. Dlatego staramy się zapewnić intuicyjne narzędzia i innowacyjne metody, które pomogą stymulować jego umysł!

Gdzie kupisz PERFECT FIT™?