ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Nie pamiętasz hasła?

Wpisz adres emailowy, aby otrzymać link do zresetowania hasła.

loader

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do Ciebie email.

Kliknij na poniższy link i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zresetować hasło. Jeśli nie otrzymałeś emaila, proszę sprawdzić folder spam.

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do ciebie mail z potwierdzeniem.

ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Wyślij mail z potwierdzeniem raz jeszcze

Uzupełnij adres mailowy, aby otrzymać potwierdzenie.

loader

ZADBAJ O ICHAPETYT NA ŻYCIE

Szczęśliwe, zdrowe i pełne życia zwierzęta domowe przynoszą swoim opiekunom mnóstwo radości. Dlatego w PERFECT FIT™ chcemy umożliwić im zachowanie młodzieńczej energii na każdym etapie życia zwierzęcia poprzez holistyczne podejście do zdrowia, obejmujące zaawansowane żywienie, odpowiedni poziom ruchu i stymulację umysłu. Oto nasza filozofia zdrowego żywienia.

ODŻYWIANIE.

RUCH.

ZABAWA.

cat-dog-play

ODŻYWIANIE.

Ernährung massgeschneidert für die bedürfnisse ihres Haustiers

Żywienie dopasowane do potrzeb Twojego pupila.

PERFECT FIT™ to specjalistyczne pokarmy stworzone aby Twój pupil na każdym etapie życia odznaczał się młodzieńczą energią. Ich skład został opracowany we współpracy z lekarzami weterynarii i dietetykami z Centrum Żywienia Zwierząt Domowych WALTHAM®. PERFECT FIT™ skutecznie realizuje 5 głównych potrzeb zdrowotnych kotów i psów, bez względu na ich wiek czy tryb życia. A to wszystko za sprawą unikalnej formuły PERFECT FIT™ Total 5.

Wartości odżywcze najwyższej jakości

Perfect Fit™ jest eksperckim projektem odżywiania, aby karmić zwierzęta witalnością poprzez ich życie. Stworozny poprzez naszych lekarzy weterynarii i specjalistów od żywienia zwierząt, Perfect Fit™ jest składnikiem 5 korzyści odpowiadających 5 najważniejszym potrzebom wszystkich kotów i psów, niezależnie od ich wieku i stylu życia, jest to unikalna PerfectFit(TM) Total 5 Formuła.

RUCH.

Zadbaj o zdrowie i energię swojego ulubieńca poprzez odpowiednie ćwiczenia

Zadbaj o zdrowie i energię swojego ulubieńca poprzez odpowiednie ćwiczenia

Zachowanie dobrej kondycji wymaga aktywnego trybu życia. Dzięki niemu Twój pupil utrzyma właściwą wagę, a jego serce, mięśnie i stawy będą w idealnym stanie. W ten sposób pozostanie pełen energii i sprawny ruchowo mimo postępujących lat. Wraz z naszymi behawiorystami zwierzęcymi, służymy radą i narzędziami, które pomogą zapewnić Twojemu pupilowi odpowiednią ilość aktywności fizycznej.

cat-dog-play

ZABAWA.

Dlaczego gry i zabawy są korzystne dla zdrowia kota

Zajmij pupila zabawą, by go uszczęśliwić.

Wspólna zabawa nie tylko tworzy niezwykłą więź między zwierzęciem a jego opiekunem, lecz także pomaga w rozwoju intelektualnym. Regularne stymulowanie umysłu poprzez zabawę sprawi, że Twój podopieczny przez całe życie będzie tryskał optymizmem. Dlatego staramy się zapewnić intuicyjne narzędzia i innowacyjne metody, które pomogą stymulować jego umysł!

Ustawienia plików cookie