ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Nie pamiętasz hasła?

Wpisz adres emailowy, aby otrzymać link do zresetowania hasła.

loader

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do Ciebie email.

Kliknij na poniższy link i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zresetować hasło. Jeśli nie otrzymałeś emaila, proszę sprawdzić folder spam.

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do ciebie mail z potwierdzeniem.

ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Wyślij mail z potwierdzeniem raz jeszcze

Uzupełnij adres mailowy, aby otrzymać potwierdzenie.

loader

O Centrum ŻywieniaZwierząt Domowych WALTHAM®

Świętując ponad 50 lat nowatorskich rozwiązań naukowych, Centrum Żywienia Zwierząt Domowych WALTHAM® służy jako wiodący autorytet naukowy przesuwający granice badań nad zdrowiem i żywieniem zwierząt domowych.

Zlokalizowany w Leicestershire w Anglii i cieszący się dużą renomą nowoczesny instytut naukowy należący do Mars Incorporated pozyskuje wiedzę umożliwiającą opracowywanie innowacyjnych produktów, które w praktyczny sposób zaspokajają potrzeby zwierząt.

Od czasu opublikowania wyników swoich pierwszych oryginalnych badań w 1963 r., Centrum WALTHAM® było pionierem wielu przełomowych osiągnięć w dziedzinie żywienia zwierząt oraz interakcji między człowiekiem i zwierzęciem, których wynikiem jest ponad 1700 publikacji, w tym ponad 600 recenzowanych prac naukowych.

Dzisiaj, WALTHAM® kontynuuje współpracę z czołowymi instytucjami naukowymi na świecie, realizując wizję Mars Petcare, jaką jest tworzenie Lepszego Świata Dla Zwierząt, a także zapewniając podstawy naukowe i wiedzę ekspercką stojące za wiodącymi markami Mars, takimi jak PERFECT FIT™, PEDIGREE®, WHISKAS®, ROYAL CANIN®, Banfield Pet Hospital, a także IAMS®, CESAR®, NUTRO®, SHEBA®, DREAMIES® czy EUKANUBA®.

Dowiedz się więcej o Waltham®

 

Ustawienia plików cookie