ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Nie pamiętasz hasła?

Wpisz adres emailowy, aby otrzymać link do zresetowania hasła.

loader

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do Ciebie email.

Kliknij na poniższy link i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zresetować hasło. Jeśli nie otrzymałeś emaila, proszę sprawdzić folder spam.

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do ciebie mail z potwierdzeniem.

ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Wyślij mail z potwierdzeniem raz jeszcze

Uzupełnij adres mailowy, aby otrzymać potwierdzenie.

loader
cat-play

ZABAWA.

ZNAJDŹ KOTU JAKIEŚ ZAJĘCIE PODCZAS TWOJEJ NIEOBECNOŚCI

Zajęty kot to szczęśliwy kot. Jeśli Twój kot zostaje sam w domu na długie godziny, ważne jest, aby miał jakieś stymulujące zajęcie. Spróbuj zostawić zabawki, które zachęcą go do odkrywania, poszukiwań i chowania. Możesz nawet zostawić włączony telewizor z programem przyrodniczym! Zobacz, co proponują nasza miłośniczka zwierząt i jej kot
@CAT_EFFECT

Sposób na samotność Aby umilić kotu czas Twojej nieobecności, wprowadź do domu bodźce, których nie zna i nie ma szans poznać, oglądając świat przez zamknięte okno. W tym celu, będąc na spacerze w parku, lesie czy choćby w ogrodzie, znajdź coś ciekawego dla Twojego ulubieńca. Niech będzie to coś małego, ale pachnącego światem zewnętrznym. Ja np. wykorzystałam szyszki z rosnącej nieopodal sosny – i stworzyłam z nich myszki do zabawy, kiedy indziej – ze zgubionego przez ptaka pióra i patyka znalezionych na trawniku skonstruowałam wędkę. Pomysłów może być mnóstwo, więc bądź kreatywny, a Twojego kota z pewnością zaintrygują nowe rzeczy i zapachy w domu. Te „naturalne” zabawki pozostaw w miejscach, w których Twój kot przebywa, kiedy Cię nie ma w domu, np. na trasie od miski z jedzeniem na ulubiony parapet. Ja np. wiem, że moja Kate bawi się niespodziankami przeznaczonymi dla niej, bo często po powrocie do domu znajduję je na środku pokoju. Pamiętaj tylko, by wszystko, co przyniesiesz dla kota do zabawy, było dla niego bezpieczne – zanim mu dasz taką naturalną zabawkę, zawsze upewnij się, jaki to może mieć wpływ na jego zdrowie, gdyż wiele roślin jest dla kotów trujących.


Enter your cat profile to start your Perfect Fit + Programme
DALEJ