ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Nie pamiętasz hasła?

Wpisz adres emailowy, aby otrzymać link do zresetowania hasła.

loader

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do Ciebie email.

Kliknij na poniższy link i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zresetować hasło. Jeśli nie otrzymałeś emaila, proszę sprawdzić folder spam.

ZALOGUJ SIĘ DO logo-cat-dog

Wysłaliśmy do ciebie mail z potwierdzeniem.

ZALOGUJ SIĘ DOlogo-cat-dog

Wyślij mail z potwierdzeniem raz jeszcze

Uzupełnij adres mailowy, aby otrzymać potwierdzenie.

loader

RUCH.

SKIERUJ PAZURY SWOJEGO KOTA W ODPOWIEDNIM KIERUNKU

Drapanie to naturalne zachowanie kotów. Musisz jednak zapewnić swojemu pupilowi odpowiedni drapak, ponieważ nie wszystkie zwierzęta lubią te same materiały. Od słupków po klocki, od linek sizalowych po tekturę – jest wiele różnych opcji, które mogą spodobać się Twojemu kotu. Aby Ci pomóc, zamieszczamy małą inspirację od naszej miłośniczki zwierząt i jej kota
@CAT_EFFECT

Bliżej natury. Naturalny drapak to świetny sposób, by wprowadzić odrobinę natury do życia domowego pupila. Jeśli Twój kot, tak jak Kate, ignoruje designerskie drapaki, a swoją uwagę koncentruje na poręczy ulubionego fotela, trzeba sprawić mu drapak całkowicie naturalny. W tym celu znajdź jakąś gałąź lub konar, który – w celu zapewnienia bezpieczeństwa – będzie można stabilnie postawić na podłodze. Długość gałęzi powinna być taka, żeby mruczek mógł się na niej wygodnie przeciągnąć. Następnie owiń ją linką lub grubszym sznurkiem zrobionym z naturalnych materiałów, a końcówki przymocuj do gałęzi (możesz je przykleić lub przywiązać). Oklej również ostre zakończenia gałęzi taśmą, a żadna drzazga nie wbije się w delikatne łapki Twojego ulubieńca. On z pewnością – tak jak Kate – doceni i pokocha swoje domowe drzewko.


Enter your cat profile to start your Perfect Fit + Programme
DALEJ